Pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP)

Rádi bychom Vás informovali o úspěšné spolupráci naší společnosti Auto Češnovice s.r.o. s renomovanou pojišťovnou ČPP. Jsme specializovaní na poskytování komplexních služeb v automobilovém průmyslu a s hrdostí můžeme říci, že jsme partnerem pojišťovny ČPP.

Jedním z klíčových aspektů naší spolupráce je schopnost poskytovat našim klientům nejen kvalitní vozidla, ale také kvalifikovanou pomoc při výběru správného pojištění. Naši zkušení odborníci jsou připraveni podělit se o detailní informace ohledně různých druhů pojištění a usnadnit proces uzavření nové smlouvy. Vaše spokojenost a bezpečí jsou pro nás klíčové a snažíme se Vám poskytnout veškeré potřebné nástroje pro informovaná rozhodnutí týkající se Vašeho pojištění. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a těšíme se na případnou spolupráci při zabezpečování Vašeho klidu prostřednictvím partnerství s pojišťovnou ČPP.

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 100 poboček a 220 kanceláří na celém území ČR. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group (VIG). VIG je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Co Vám můžeme dále nabídnout?

Líbí se Vám vozidlo? Napište nám.

*
*
*
*